Любешівська ДЮСШ перемогла на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ

З 14 по 15 вересня 2018 року в м. Харків відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР 2003 р.н. та молодші. На цих змаганнях команда Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи зайняла перше загальнокомандне місце серед 52 команд, які брали участь у змаганнях.           В індивідуальному заліку  призерами командного чемпіонату стали:

• Петрик Юлія – 1 місце (біг 3000 м), тренери-викладачі: Борисюк В.І., Шахно С.М.;
  • Шоломіцька Валерія – 1 місце (с/х 3000 м), тренери-викладачі: Борисюк О.С., Борисюк В.І.;
  • Токарчук Катерина – 2 місце (с/х 3000 м), тренери-викладачі: Борисюк В.І., Шахно С.М.;
  • Меліщук Іванна – 3 місце (с/х 3000 м), тренери-викладачі: Борисюк В.І., Шахно С.М.