Легкоатлетичні змагання у Івано-Франківську

На два дні Івано-Франківськ став осередком легкоатлетичних першостей. 19-20 жовтня тут відбулися ХХIV міжнародні  змагання зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді.

Отож, чемпіонат України завершився для волинських ходунів сріблом. Загальнокомандний рахунок наших атлетів склав  410 очок, осібно − першим фінішував Андрій  Марчук. У командному чемпіонаті та Кубку теж маємо друге місце.

У Івано-Франківську продовжила свою переможну ходу і Любешівська ДЮСШ. Нагадаємо, юні любешівчани вже здобули низку легкоатлетичних перемог у першостях спортивних шкіл і прикарпатський командний чемпіонат не став винятком. Адже спортсмени в п’яте стали кращими серед ДЮСШ.

Як повідомляє на своїй фейсбук-сторінці тренер Валентина Борисюк, атлети завершили сезон із такими результатами: 1 місце − Валерія Шоломицька;  2 місце − Тарас Корецький; 2 місце − Дмитро Медведюк;  2 місце −  Катерина Токарчук ; 5 місце − Іванна Меліщук; 2 місце −  Оксана Лук‘янович; 3 місце − Катя Причиніч; 1 місце − Андрій Токарчук; 5 місце − Аня Матрунчик; 6 місце − Ярослав Базелюк; 4 місце − Яна Фарина; 3 місце − Андрій Синдюк. До слова, Андрій  вперше виконав норматив Майстра спорту України.