Ковельський чемпіонат «Волинь спортивна – 2019»

Ковельський чемпіонат «Волинь спортивна – 2019»

Веслування на байдарках та каное, як Олімпійський вид спорту, відбувся вже доволі давно і має свою аудиторію та спортсменів із значними здобутками. Цими вихідними у Ковелі волиняни мали можливість позмагатися за звання кращого серед веслувальників, адже чемпіонат Волинської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат «Волинь спортивна – 2019» об’єднав більш як сотню спортсменів.

Першим на дистанції К-І, 1000 м прийшов вихованець СДЮШОР «Олімп» Владичко Максим (Тренери Шевченко Т.Ю., Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С) Друге місце у Кухарука Станіслава, учня КДЮСШ. Тренує срібного призера Похвальний К.В. Трете призове на цій же дистанції у Шарана Богдана СДЮШОР «Олімп», тренери Шевченко Т.Ю., Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С.

У цьому ж різновиді на дистанції 500 м, юнаки виступили так:

1.Ющак Назар СДЮШОР «Олімп» тренери Шевченко Т.Ю., Мухаметаліна О.Т.,

      Мухаметаліна А.С;

2.Матющенко Віктор, Шацька ДЮСШ, тренер Жипа В.І

3.Назарук Назар КДЮСШ. Тренер Похвальний К.В.

На дистанції К-І 200 м, серед юнаків 2003-2005 р.н, маємо таких призерів:

  1. Шаран Богдан, СДЮШОР «Олімп». Тренери Шевченко Т.Ю.,

Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С;

  1. Кухарук Станіслав, Ковельська ДЮСШ. Тренер Похвальний К.В;

3. Литвинчук Олександр Шацька ДЮСШ Тренує спортсмена Романович М.А.

У одиночників С-І,1000 м, першість у ковельчанина Семенюка Тараса, вихованця КДЮСШ, місто Ковель. Тренери Проніна С.А, Троцюк В.Л. Друге та третє призові місця у Шацьких спортсменів (ДЮСШ) Ягодинця Олександра та Дударчука Олега, тренує обох Цюп’ях Л.П.

Дистанція С-І 500 м для юнаків завершилася так;

1. Кімлайчук Василь Ковельська ДЮСШ «Олімп», тренери Семенюк Ф.І,

Прохорук В.О.

2.Вітовський Максим СДЮШОР «Олімп» м. Луцька, тренери Шевченко Т.Ю.;

Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С;

  1. Іллюх Ілля, КДЮСШ (м. Ковель), тренер Гичка О.М.

Одиночники С-І 200 м показали такі результати: перше та друге призові місця у Ковельський веслувальників Шворака Анатолія, учня ДЮСШ «Олімп» (тренери Семенюк Ф.І. та Прохорук В.О) та  Семенюка Тараса, який презентував КДЮСШ (тренери Проніна С.А, Троцюк В.Л). Дударчук Олег із Шацької ДЮСШ (тренери Цюп’ях Л.П) став третім.

Дистанція С-І  200 м, на якій змагалися юнаки 2006 р.н і молодші завершилася так

  1. Кімлайчук Василь, ДЮСШ «Олімп», Ковель. Тренери Семенюк Ф.І, Прохорук В.О.;
  1. Вітовський Максим, СДЮШОР «Олімп» .Тренують срібного призера Шевченко Т.Ю.,

Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С;

  1. Змієвський Андрій, ДЮСШ «Олімп». Тренери Семенюк Ф.І., Прохорук В.О.

На дистанції у парах К-2 1000 м, юнаки виступили так:

  1. Шаран Богдан та Владичко Максим, СДЮШОР «Олімп». Тренери  Шевченко Т.Ю.,

Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С.;

2.Смусь Марко (тренери Проніна С.А. Троцюк В.Л) та Кухарук Станіслав(тренер Похвальний             К.В). Спортсмени представляли КДЮСШ

3.Литвинчук Олександр та Берестюк Сергій (тренер Романович М.А.) представили ДЮСШ смт.          Шацька.

Дистанція К-2 200 м у юнаків 2003-2005 р.н має такі підсумки:

  1. Шаран Богдан та Владичко Максим, СДЮШОР «Олімп» Тренери

Шевченко Т.Ю., Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С;

  1. Смусь Марко,(тренери Проніна С.А.,Троцюк В.Л.) та

Кухарук Станіслав (тренер Похвальний К.В) тандем представив КДЮСШ;

3.Литвинчук Олександр та Берестюк Сергій, тренер Романович М.А. вступили від Шацької  ДЮСШ.

Парні змагання С-2, 1000 м серед юнаків завершилися з такими результатами:

  1. Шворак Анатолій та Ксюк Олександр, Ковельська ДЮСШ «Олімп».Тренери Семенюк Ф.І., Прохорук В.О.;
  2. Дударчук Олег та Ягодинець Олександр, Шацька ДЮСШ. Тренер Цюп’ях Л.П;
  3. Гончарук Роман та Кімлайчук Василь, Ковель ,«Олімп». Тренери Семенюк Ф.І., Прохорук В.О.

Таблиця переможців С-2 200 м серед юнаків 2003-2005 р.н , має такий вигляд:

  1. Шворак Анатолій та Гончарук Роман, Ковель «Олімп». Тренери Семенюк Ф.І., Прохорук В.О;
  1. Дударчук Олег та Ягодинець Олександр, Шацька ДЮСШ. Тренер Цюп’ях Л.П.;
  1. Семенюк Тарас (тренери Проніна С.А., Троцюк В.Л.) та Примачук  Максим (тренери  Проніна С. А. Гичка О.М) виступили від КДЮСШ.

Таблиця із результатами серед жінок виглядає не менш захопливо.

         На дистанції К-І 500 м, першість належить Гальчун Валерії. Вихованці СДЮШОР «Олімп».Тренери Шевченко Т.Ю., Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С. Анна Дудка КДЮСШ  (тренери Шевченко Т.Ю. Мухаметаліна О.Т. Мухаметаліна А.С) розмістилася на другому місці. Третє призове у Софії Цюп’як із Шацької ДЮСШ, тренують її Цюп’ях Л.П.,  Жипа В.І., Романович М.А.

Першість серед учасників 2006 р.н та молодше, на цій же дистанції, має такий вигляд:

  1. Романович Софія, Шацька ДЮСШ. Тренери Романович М.А., Цюп’ях Л.П;
  1. Горова Ангеліна, Шацька ДЮСШ. Тренери Романович М.А.Цюп’ях Л.П., Жипа В.І;
  1. Бондарук Олена Ковельська ДЮСШ «Олімп». Тренер Демчук О.П;

Дистанція К-І, 200 м принесла такі результати:

  1. Гальчун Валерія, СДЮШОР «Олімп».Тренери Шевченко Т.Ю., Мухаметаліна О.Т, Мухаметаліна А.С;
  1. Дудка Анна, КДЮСШ, тенери Гурська Л.О., Домарецький В.Л.;
  2. Цюп’ях Софія, Шацька ДЮСШ. Тренери Цюп’ях Л.П., Жипа В.І., Романович М.А.;

Дистанція К-І на 200 м для дівчат 2006 р.н та молодше :

1.Романович Софія, Шацька ДЮСШ. Тренери Романович М.А, Цюп’ях Л.П.

  1. Ореховська Вікторія, СДЮШОР «Олімп».Тренери Шевченко Т.Ю, Мухаметаліна О.Т, Мухаметаліна А.С;
  1. Горова Ангеліна, Шацька ДЮСШ. Тренери Романович М.А., Цюп’ях Л.П., Жипа В.І.

Одиночники-дівчата, С-І  500 м приплили з таким результатом:

1.Ткачук Євгенія, СДЮШОР «Олімп». Тренери Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна О.Т.,                   Мухаметаліна А.С;

  1. Рябушко Тетяна, КДЮСШ, тренер Проніна С.А;
  2. Забродоцька Вікторія , ДЮСШ смт.Шацьк, тренер Цюп’ях Л.П.

Дистанція С-І 200 серед дівчат 2003-2004 р.н завершилася так:

1.Ткачук Євгенія, СДЮШОР «Олімп». Тренери Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна О.Т.,    Мухаметаліна А.С.;

  1. Пекарішина Вікторія, Ковельська ДЮСШ «Олімп». Тренери Прохорук О.В., Прохорук В.О.;
  1. Забродоцька Вікторія, Шацька ДЮСШ. Тренер Цюп’ях Л.П.

На дистанції С-1 200м 2006 р.н і молодші, перемогу здобули лише 2 учасниці:

1.Сидорук Маріанна, КДЮСШ, тренер Похвальний К.В;

2.Мельничук Маргарита, СДЮШОР «Олімп». Тренери  Шевченко Т.Ю, Мухаметаліна О.Т, Мухаметаліна А.С.

Учасники  С-І 500, 2006 р. н та молодші, виступили з такими  результатами:

1.Сидорук Маріанна КДЮСШ. Тренер Похвальний К.В;

  1. Мельничук Маргарита СДЮШОР «Олімп». Тренери Шевченко Т.Ю. Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С;

Парне веслування серед дівчат – К-2 500 м має такий підсумок:

1.Видрич Ангеліна та Дячук  Вікторія, КДЮСШ. Тренери  Гурська Л.О., Домарецький В.Л.;

  1. Цюп’ях Софія та Балюк Оксана , Шацька ДЮСШ. Тренери Цюп’ях Л.П., Жипа В.І., Романович М.А.
  2. Воробей Маряна, Люблинецка ДЮСШ, тренер Цюп’як Л.П та Герасименко Іванна,  Голобська  ДЮСШ. Тренер Чубара В.Я.

Парні дистанції С-2 500 м у дівчат 2003-2005 р.н:

1.Пекарішина Вікторія, ДЮСШ «Олімп»       , Ковель (тренери Прохорук О.В., Прохорук В.О.) в      парі із Рябушко Тетяною, КДЮСШ (тренер Проніна С.А.);

  1. Забродоцька Вікторія та Шило Інна, Шацька ДЮСШ. Тренер Цюп’ях Л.П.;
  1. Кіптик Анастасія та Лукашик Юлія, КДЮСШ. Тренер Проніна С.А.;

Дистанція С-2 200, дівчата 2003-2005 р.н, завершилася так:

  1. Пекарішина Вікторія , ДЮСШ «Олімп»,Ковель (тренери Прохорук О.В. Прохорук В.О.) та Рябушко Тетяна – КДЮСШ. Тренер Проніна С.А.;
  1. Забродоцька Вікторія та Шило Інна, Шацька ДЮСШ. Тренер Цюп’ях Л.П.
  2. Кіптик Анастасія та Лукашик Юлія, КДЮСШ. Тренер Проніна С.А.

У різновиді МІХ, К-І на 500 м веслувальники виступили так:

  1. Владичко Максим та Гальчун Валерія, СДЮШОР «Олімп». Тренери  Шевченко Т.Ю.,Мухаметаліна О.Т., Мухаметаліна А.С.
  1. Смусь Марко та Дудка Анна, КДЮСШ. Тренери Гурська Л.О., Домарецький В.Л.;
  1. Жипа Олександра та Литвинчук Олександр, Шацька ДЮСШ. Тренер Романович М.А.

На дистанції С-2 500 м МІХ, такі переможці:

  1. Пекарішина Вікторія та Шворак Анатолій, ДЮСШ «Олімп», Ковель. Тренери Семенюк Ф.І. та Прохорук В.О. 

За загальнокомандними результатами чемпіонату області, Луцьк зайняв перше призове місце, на другому розташувався Ковель, третє місце у Шацька, четверте – у Ковельського району.

 

.