Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді

Ранкова програма легкоатлетичних змагань, які проходять 25 та 26 липня на «Авангарді», що в Луцьку вже стартувала. Сьогодні із самого ранку спортсмени та спортсменки змагалися за першість у спортивній ходьбі на 5000 м та бігові на дистанціях 110 та 100 м.

Магелланами чемпіонату України стали ходаки. Чоловіки змагалися за першість на дистанції 5000 м і вже тут волинським атлетам усміхнулася удача. Вихованці А.В Яловика, В.Т. Яловика,  Віктор Шумік  та Андрій Марчук,  завоювали друге та третє призові місця.

Серед  чоловіків-спринтерів на дистанції 100 м вдало виступив волинянин Ерік Костриця (тренери Вегнер О.А, Вегнер О.І.). Ерік візьме участь у фінальному забігу, сьогодні ввечері, де власне і будуть визначені переможці.