Чемпіонат Європи-2019 з боксу серед жінок

З 24 по 31 серпня у Мадриді відбуваються жіночі боксерські  змагання, за результатами яких вже маємо приємні новини. Одна із найтитулованіших вітчизняних боксерок, ковельчанка Тетяна Коб (вагова категорія 51 кг) вкотре підтвердила свій статус найсильнішої.

Вчора у вечірній програмі спарингів, ¼ фіналу, Тетяна перемогла Каміллу Фаду з Італії та вийшла у ½  чемпіонату. Цим успіхом дівчина, як мінімум, гарантувала бронзову медаль у свій арсенал. Нагадаємо, за день до того, спортсменка отримала перемогу над болгарською суперницею Габріеллою Дімітровою. Вітаємо!

У завтрашньому півфіналі Тетяна боксуватиме із турчанкою Бусе Чакіроглу. До слова, дівчата вже зустрічалися на рингу ІІ Європейських ігор, тоді українка поступилася суперниці.

Тож вболіваємо  за Тетяну та бажаємо їй золотої перемоги!!