Чемпіонат України з легкої атлетики відкрито!

Не лише плідна ранкова сесія легкоатлетичних змагань стала знаковою подією першого дня чемпіонату. На вечірньому стадіоні «Авангард», так би мовити у променях сонця, що сідає, відбулося й урочисте відкриття Чемпіонату України.

Слід сказати, що під час нагородження переможців було відзначено відомих волинських спортсменів та їх тренерів, які вже встигли завоювати славу не лише на вітчизняних теренах, а й за межами України.

Отож, почесну грамоту облдержадміністрації отримала волинська Валькірія – Ірина Климець  Сьогодні спортсменка метнула  молот на дистанцію 71,08 м та виборола золото. Нагадаємо, дівчина стала кращою у метанні − 71,25 м на цьогорічній  Всесвітній Універсіаді у Неаполі. Тренеру Ірини, Роману Черкашину, вручено подяку облдержадміністрації.

Грамотами обласної ради відзначили і дворазових золотих призерів ІІ Європейських Ігор – Євгена Гуцола та Данила Даниленка. На сьогоднішніх змаганнях  Данило Даниленко  завоював золото на дистанції 400. Також були нагороджені  і тренери спортсменів – подружжя Олена та Олег Вегнери отримали подяки.