Чемпіонат України із велоспорту

Дводенний чемпіонат України (крос-кантрі) із велоспорту, який відбувався у Чернівцях 19-20 липня, приніс волинським спортсменам нові перемоги.

У перший день змагань судді визначали переможців у гонці крос-кантрі (ХСО). До слова, 19 липня стало призовим як для чоловічої, так і для жіночої частини команди, адже атлети завоювали 4 призові місця. Так Ірина Шиманська, вихованка Ковальова В.С (ШВСМ), виборола друге місце на дистанції 17,2 км, юніорки, а Валерія Іосенко (ШВСМ) та Олександра Шишмарьова (ОДЮСШ «Юний динамівець») зайняли друге та третє призові місця на відрізку 8,6 км. Вікова група  учасників − 13-14 років, тренують призерок В.В Матвійчук-Жолнач та Д.В.Ковальов. Серед хлопців відзначився вихованець цих же тренерів, Владислав Грушевський (ОДЮСШ«Юний динамівець»). Він став другим із 22 учасників на дистанції 12,9 км, юнаки 13-14 років.

Другий день змагань – крос-кантрі елімінатор (ХСЕ) приніс нові перемоги та нагороди. Богдана Левченко виборола друге місце серед дівчат 15-16 років. А Владислав Грушевський, Олександра Шишмарьова та Валерія Іосенко підтвердили результати попереднього дня у цих же вікових групах.