Чемпіонат України із тхеквондо

Як повідомляє тренер Ярослав Мицюк, 14-16 листопада у Львові відбувся чемпіонат України із тхеквондо (ВТФ) у розділі «керугі» та «пумсе». За першість змагалися представники ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК та СК у вікових категоріях молодші юнаки, кадети, юніори, чоловіки та жінки.

Волинські атлети теж взяли участь у першості та повернулися додому із низкою нагород. Так, Безштанько Діана, Саух Дарина та  Гурняк Софія вибороли командне золото у традиційному виступі серед жінок до 30р. Перше місце в особистому заліку (жінки до 30 років) також виборола Безштанько Діана.

Далі в таблиці призерів  розташувалися бронзові призери  − Боярчук Ольга та Нагорний Андрій. Спортсмени вибороли третє місце у  парному традиційному виступі серед юнаків. У підсумку команда посіла 5 місце.

Тренують волинян Мицюк Я. О. та Мицюк О.П. Вітаємо спортсменів та тренерів із здобутими нагородами.