Анастасія Алпєєва- чемпіонка світу з боротьби вільної серед молоді до 23 років

03-05 листопада 2021 року в місті Белград Сербія відбувся чемпіонат світу з боротьби вільної серед молоді до 23 років.

Вихованка Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, уродженка смт Іваничі, Анастасія Алпєєва у ваговій категорії 72 кг здобула золоту медаль у фіналі чемпіонату світу з боротьби вільної.

Суперницею волинянки була французька борчиня Кендра Августина Дачер.

Зауважимо, що жіноча збірна України з боротьби вільної показала найкращий результат на молодіжному чемпіонаті світу, здобувши перемогу як у медальному, так і в командному заліках, виборовши 7 медалей з 10 вагових категорій. Слід зазначити, що жіноча збірна України вперше в історії здобула першість у командному заліку на чемпіонаті світу з боротьби вільної серед молоді до 23 років.

Вітаємо Анастасію Алпєєву та її тренера Івана Палія з перемогою та бажаємо підкорення нових спортивних п’єдесталів!