3 золоті та 3 бронзові медалі здобули волинські легкоатлети у Командному чемпіонаті України

30-31 січня 2021 року в місті Суми відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. На змаганнях шестеро легкоатлетів Волині потрапили на п´єдестал, здобувши три золоті та три бронзові медалі.

Золоту медаль виборов Данило Даниленко у бігові на дистанції 400 м, з результатом 47.44.

Також, першість здобув Ерік Костриця у забігу на дистанції 60 м з результатом 6.72.

Золото отримала Яна Фарина у спортивній ходьбі 5000 м з результатом 23:46,08.

Бронзові місця чемпіонату посіли такі волинські легкоатлети:

Ілля Білик у спортивній ходьбі 5000 м , Євген Гуцол у бігові на 400 м та Ірина Вовк у спортивній ходьбі на дистанції 5000 м.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з перемогами та особистими здобутками, і бажаємо подальших спортивних нагород!