20 СІЧНЯ В МІСТІ ФАСТІВ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО, ПРИСВЯЧЕНИЙ 100-РІЧЧЮ ЗЛУКИ ТА З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУВСЯ

Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений 100-річчю Злуки та з нагоди Дня Соборності України відбувся у Фастові.

Змагання проводились серед юнаків 2008-2010 років народження та ветеранів дзюдо.

Команду Волинської області на цих змаганнях достойно представили спортсмени КЗ «Волинської ОДЮСШ «Колос» та ветерани-дзюдоїсти спортивного товариства «Колос».

В напруженій боротьбі, в змаганнях прийняли участь близько 150 спортсменів. Команда Волинського «Колоса» завоювала 12 медалей різного ґатунку.

Серед юнаків чемпіонами в своїх вагових категоріях стали Власюк Максим та Вуй Денис. Друге місце зайняв Головатий Давид. Бронзові медалі отримали Кузьмич Дмитро та Горбач Ярослав.

В змаганнях серед ветеранів чемпіонами у своїх вікових групах стали Карасійчук Андрій, Іщук Олександр та Вращук Ростислав. Друге місце здобув Стельмащук Олександр. Бронзовими медалями були нагороджені Шиць Микола, Єфімов Андрій та Повх Володимир.