11 волинських спортсменів стали призерами на всеукраїнських змаганнях із веслування

У місті Добротвір Львівської області 6-8 липня відбувалися всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» (західна зона) з веслування на байдарках та каное.

Цього разу за звання кращих боролася рекордна кількість учасників – 317  спортсменів, які представляли 22 школи західних областей України.

Волинська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Олімп» була представлена у повному складі. Із 24 спортсменів 11 стали призерами змагань.

Абсолютними переможцями змагань стали Христина Алєксєєнко на дистанціях К-1 200 м., К-2 1000 м., К-2 500 м. (тренери – Шевченко Т.Ю, Мухаметаліна А.С. та Мухаметалін О.Т.) та Сергій Яковлєв на дистанціях С-2 1000 м., С-2 500 м., С-2 200 м. (тренери – Семенюк Ф.І та Прохорук В.О), які здобули по 3 золотих медалі.

По дві золоті нагороди Анатолій Шворак на дистанціях С-2 500 м., С-2  200м (тренери – Семенюк Ф.І та Прохорук В.О) , Валерія Гальчун К-2 1000 м., К-2 500 м.  (тренери – Шевченко Т.Ю, Мухаметаліна А.С. та Мухаметалін О.Т.) та Василина Калитюк С-1 500 м., С-1 200 м. (тренери – Семенюк Ф.І., Прохорук В.О та Проніна С.А.).

1 місце зайняв Богдан Морозюк на дистанції С-2 1000 м (тренери – Семенюк Ф.І., Прохорук В.О та Прохорук О.В.), а Ольга Демчина (тренер – Клімова Л.М.) виборола два «срібла» на дистанціях К-1 1000 м.  К-1 500 м

Наталія Грабовець та Анна Марчук зайняли 1 місце на дистанції С-2 200 м. та 2 місце С-2 200 м. (тренери – Семенюк Ф.І., Прохорук В.О.).

Почесні треті місця зайняли Віталій Ліпейко (тренери – Шевченко Т.Ю, Мухаметаліна А.С. та Мухаметалін О.Т.), Максим Кушнєрук (тренери – Семенюк Ф.І. та Прохорук В.О.) на дистанціях С-2 200 м, Назар Бензель (тренери – Семенюк Ф.І. та Прохорук В.О.) та Дмитро Федорук (тренери – Семенюк Ф.І. та Прохорук В.О.) на дистанціях С-2 500 м.

Команда СДЮСШОР «Олімп» зайняла 2 загальнокомандне місце та завоювала право поборотися за першість на командному чемпіонаті України серед закладів фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат «Стрімкі човни». Фінал змагання проходитиме 28-30 липня в Дніпрі.