Відбувся відкритий кубок Європи зі спортивної радіопеленгації

В м. Приморско (Болгарія) з 12 по 15 липня 2018 року проходив відкритий кубок Європи зі спортивної радіопеленгації.                  В змаганнях приймали участь спортсмени з Чехії, Словаччини, КНР, Польщі, Росії, Болгарії, Румунії, Литви, України, Молдови.  Змагання за кубок проводилось в чотирьох видах програми, а саме: “Спринт” пошук радіопередавачів на діапазонах 145 мгц, 3,5 мгц і радіоорієнтування. Вдало на цих змаганнях виступив вихованець Волинського ОСТК ТСОУ в   категорії юнаків до 16 років Іщук Владислав. В спринті зайняв 1 місце в класичних дистанціях на діапазонах 3,5 мгц, 145 мгц – виборов срібну нагороду, а на радіоорієнтуванні здобув бронзову медаль. Вітаємо спортсмена та його тренера Долинського І.А.