Відбувся чемпіонат області з плавання

Відбувся чемпіонат області з плавання

З 22 по 23 березня 2018 року в м. Луцьк на базі КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з плавання  та чемпіонат Волинської області з плавання серед молоді.                                                                     За підсумками змагань переможцями серед чоловіків вибороли такі спортсмени:                                                                                                                                                                                                               – Прокопук Юрій – 1 місце на дистанціях 50 м та 100 м (брас), КЗ «КДЮСШ» імені Є. Кондратовича, тренер-викладач Коцюба Ю.В.;                                            

  – Мороз Микола – 1 місце на дистанції 100 м та 200 м (на спині), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Корець О.О.;                      

  – Наумов Андрій – 1 місце на дистанціях 50 м та 100 м (батерфляй), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради»,  тренер-викладач Сологуб О.В.;              

    – Міщук Дмитро – 1 місце на дистанціях 50м та 200 м (вільний стиль), КЗ «КДЮСШ № 1 Луцької міської ради», тренер-викладач Ярмусь Т.О.;                            

– Жовтобрух Роман – 1 місце на дистанції 200 м (брас), КЗ «КДЮСШ № 1 Луцької міської ради», тренер-викладач Ярмусь Т.О.;                                                                 

– Міщук Дмитро – 1 місце на дистанції 100 м (вільний стиль), КЗ «КДЮСШ № 1 Луцької міської ради»,  тренер-викладач Ярмусь Т.О.;                                                               

Серед жінок:                                                                                                                               

  – Музичко Анастасія – 1 місце на дистанції 50 м (вільний стиль), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Корець О.О.;                

– Аленіна Анна – 1 місце на дистанції 50 м (брас), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Самчук В.Й.;                                                                      

– Сачко Каріна – 1 місце на дистанції 100 м (на спині), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Максимюк С.Л.;                                       

– Смаль Юлія – 1    місце на дистанціях 50 м та 100 м (батерфляй), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Сологуб О.В.;              

– Седлярук Тетяна – 1 місце на дистанції 200 м (вільний стиль), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Наумова О.В.;            

– Лобацевич Іванна – 1 місце на дистанції 200 м (брас), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Наумова О.В.;                                             

– Гончарук Єлизавета – 1 місце на дистанції 200 м (комплексне плавання), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Корець О.О.;                

– Герасимчук Христина – 1 місце на дистанції 100 м (вільний стиль), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Алфєров С.О.;            

– Лебедь Вікторія – 1 місце на дистанції 200 м (батерфляй), КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», тренер-викладач Самчук В.Й.