2 золоті та 2 срібні нагороди здобули волинські спортмени на чемпіонаті світу з панкратіону

У Харкові протягом 15-18 листопада 2021 року відбувся чемпіонат світу з панкратіону серед кадетів та юніорів. На змаганнях у складі національної збірної участь взяли спортсмени трьох волинських бійцівських клубів GARDA, VOIN та PRIDE, які показали високий рівень, здобувши 2 золоті та 2 срібні медалі.

Серед кадетів чемпіоном світу з панкратіону став Іван Поремчук, у віковій категорії 16-17 років та у ваговій категорії понад 75 кг. Срібло виборов Юрій Пасич у ваговій категорії до 65 кг.

Серед юніорів золото у ваговій категорії понад 66 кілограмів здобув Вадим Ковальский, а срібну нагороду — Іван Пасич.

На змагання волинських спортсменів готували тренери Дмитро Ковальчук, Андрій Зінчук та Дмитро Василенко.

Слід зазначити, що збірна України посіла 1 загальнокомандне місце чемпіонату світу з панкратіону.

Вітаємо переможців та призерів, а також їх тренерів!